Przy zamówieniach online MMBoutique zwraca koszty zakupionego towaru pod warunkiem, że zostanie on zwrócony w pierwotnym stanie, ze wszystkimi etykietami i dowodem zakupu (paragon, faktura), a także w oryginalnym opakowaniu.

 

Towar musi zostać zwrócony w ciągu 14 dni od daty zamówienia.

 

Towary zakupione w sklepie mobilnym nie ulegają zwrotowi.

 

Towar znoszony, używany, zmieniony lub uszkodzony nie zostanie przyjęty. Sklep nie odpowiada za wyrządzone szkody przez wykorzystanie zakupionych towarów niezgodnie z przeznaczeniem, warunkami, zaleceniami i instrukcjami producentów.

 

 

Właściciel sklepu Monika Mehlich zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu towaru, który w jej ocenie nie spełnia powyższych wymagań.

Aby uzyskać pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem +48 661 451 212, lub pod adresem: SKLEP@MMBOUTIQUE.PL

 

 

 

REALIZACJA ZWROTU:

 

1.       Klient powiadamia MMBoutique o zamiarze zwrotu towaru za pośrednictwem e-mail SKLEP@MMBOUTIQUE.PL z dopiskiem ZWROT, i wysyła towar na adres 44-120 Pyskowice, ul. Sikorki 1.

 

2.      Koszt wysyłki towaru ponosi klient.

  

3.      Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, MMBoutique zwróci należność za zwracany towar nie później niż w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych od daty doręczenia. Sklep dokona zwrotu płatności przy użyciu przelewu na konto bankowe konsumenta.