KOPERTÓWKA BUFFALO

 • W magazynie
470,00 zł
W magazynie

Przyjaciółka kobiety sukcesu.
 • Wszystkie Twoje dane są przez nas bezpiecznie przechowywane Wszystkie Twoje dane są przez nas bezpiecznie przechowywane
 • Dostawa kurierska lub Paczkomat INpost Dostawa kurierska lub Paczkomat INpost
 • W MM Boutique masz 14 dni na zwrot towaru (od daty jego zakupu) W MM Boutique masz 14 dni na zwrot towaru (od daty jego zakupu)
 • Rozmiar ma znaczenie – to oczywiste. „The buffalo” to kopertówka, dla energicznej i będącej w ciągłym ruchu kobiety. Koszula, spódniczka okulary i Twoja kopertówka to zestaw idealny, by rozpocząć kolejny, pełen pozytywnych wrażeń dzień! Dzień, który z pewnością zakończysz sukcesem…

   

  Torebka wykonana ręcznie z najlepszej skóry bydlęcej. Elegancka, szykowna i przyciągająca uwagę. Dzięki niej zabierzesz ze sobą wszystko co niezbędne – telefon, kluczyki, szminkę i pewność siebie. Kobiety przechodzące koło Ciebie będą zazdrościły Ci uśmiechu na twarzy, sukcesu, a co najważniejsze - oszałamiającej torebki!

   

  Ponieważ skóra bydlęca jest materiałem naturalnym, KAŻDA TOREBKA JEST NIEPOWTARZALNA, jedyna w swoim rodzaju i może nieznacznie różnić się od pokazanego zdjęcia.

  Wykonanie produktu:

  Stworzona z najlepszej ręcznie wyselekcjonowanej skóry bydlęcej

  Wykonana ręcznie w Anglii ( produkt handmade)

  Podszewka -  100% z naturalna bawełna

  Wysokiej jakości zamek

  Wymiary: Wysokość 21cm x Szerokość 30cm

   

   

   

   

   

   

   

  Podobne produkty